AZ rolety, vrata s.r.o. výroba prodej montáž

az-rolety-vrata.cz/

 
Rychlé hledání    

O firmě

Historie firmy se datuje již k roku 1994, kdy se pod názvem LUMO začala zabývat montážními pracemi. O rok později se firma značně rozrostla. V roce 2013 došlo k přechodu na společnost s ručením omezeným a k zavedení nového názvu. Z firmy LUMO (nadále existuje) tedy vznikla společnost AZ - rolety, vrata s.r.o.

Zabýváme se jak montážní činností, tak především vlastní výrobní činností, ve většině z nabízených produktů. Sledujeme vývoj nových trendů, které jsou nabízeny na veletrzích v České republice i v zahraničí.

Naše nabídka je určena výrobním nebo montážním firmám, projektantům či stavebním firmám, které se zabývájí komplexním vybavením bytových interiérů. Díky pružnému a zkušenému týmu spolupracovníků, který si neustále prohlubuje své dovednosti, má firma několik desítek trvalých odběratelů v celé republice. Jsme schopni reagovat na změny, přání a potřeby zákazníků.

 

AZ - rolety, vrata s.r.o. Ostrava


Pravidelný rozvoz je zajišťován firemními dodávkovými vozidly v úterý a ve čtvrtek. Mimo tyto dny zboží dodáváme pomocí služeb České pošty a služby PPL. Zakázka je vyřizována do nejbližšího rozvozu (resp. do dvou pracovních dnů). V případě potřeby a domluvy do 24 hodin. Jsme vždy připraveni realizovat zakázky podle přání zákazníků či očekávání investorů.

 

Portfolio produktů

 Pohony vrat a bran

AZ - rolety, vrata s.r.o. - garážová vrata, stínící technika, mříže, žaluzie

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované