AZ rolety, vrata s.r.o. výroba prodej montáž

az-rolety-vrata.cz/

 
Rychlé hledání    

Automatizace posuvných bran

Od nového představitele v oblasti automatizace, nová škála motorů pro posuvné brány. Ve verzích 230V nebo 24V, pro brány až do 400, 600 a 1000 kg. Tato rodina elektromechanických výkonných zařízení spojuje široký výběr s přesným plánováním v každém detailu, na nejvyšší, dnes dosahované úrovně kvality, estetiky a funkčnosti.

Pokud jde o odolnost, bezpečnosta důkladné zpracování představuje novou koncepci "zpracovanou" do osvědčených materiálů a řešení. Konstrukce z tlakově odolného hliníku nabízí maximální lehkost, a také zabezpečuje dokonaloustálost vůči povětrnostním vlivům. Odolný venkovní obal chrání před nárazy a nepohodou, jak elektronické, tak mechanické části. Tyto mají vynikající technické vlastnosti: celé tělo motoru je lakované epoxidovým práškem, zatímco mohutné převody jsou vyrobeny ze speciálních materiálů.

Všechny funkce brány můžeme velmi jednoduše libovolně naprogramovat podle vlastních požadavků a podle typu použití. Ovládací panel přímo zabudovaný do ochranného obalu řídící jednotky je pohodlně dosažitelný a funguje obzvlášť intuitivně. Navíc přítomnost dvou přednastavených programů dovoluje používat zařízení ihned: bezprostředně po instalaci.

Všechny modely jsou vybaveny "enkodérem" a koncovými spínači. Jejich funkcí je kontrolovat v každém okamžiku polohu a rychlost brány a označit přítomnost případných překážek řídící jednotce. Ta okamžitě uvede do činnosti opatření, které zabrání každé nepříjemnosti. Pokud by ani to nestačilo, jsou tu ještě "koncové spínače", které zaručují dvojnásobnou ochranu.

 

Kontakty

AZ-rolety, vrata s. r. o.

Telefon: +420 556 205 005
Fax: +420 597 579 305
E-mail: info@az-rolety-vrata.cz
WWW: www.az-rolety-vrata.cz
Ulice: Provozní 5494/4
Město: Ostrava - Třebovice
PSČ: 722 00

AZ - rolety, vrata s.r.o. - garážová vrata, stínící technika, mříže, žaluzie

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované