AZ rolety, vrata s.r.o. výroba prodej montáž

az-rolety-vrata.cz/

 
Rychlé hledání    

Automatizace křídlových bran

Automatizace křídlových bran představuje nové perspektivy v oblasti automatizace, i co se týká motorů pro křídlové brány. Rodina lineárních elektromechanických výkonných zařízeních nabízí široký výběr mezi verzemi 230V a 24V s rychlým nebo pomalým pohybem. K tomu se přidružují plánovaně a vyrobené na vysoké úrovni v souladu s nejrozvinutějšími standardy kvality, designu a funkčnosti v současném světě. A to není vše: objevte také vy všechny výhody tohoto a dalších výrobků a začněte novou éru "domácí integrace".

Optická jednotka má zrak jako jestřáb a je bystrý: díky enkodéru, řídící jednotce a koncovýn spínačům. Enkodér má pod kontrolou fungování brány a okamžitě odhalí jakýkoliv předmět nebo osobu, která by chtěla náhle přejít přes její akční radius. Řídící jednotka vyhodnocuje všechny informace v reálném čase a uvádí do činnosti nejvhodnější bezpečnostní zařízení. Protože opatrnosti nikdy nezbývá, optická jednotka je vybaven také dvěma koncovými spínači, které vyšlou přesný signál o poloze brány.

Odblokovací mechanizmus je dokonale chráněný proti vlivu vlhkosti a prachu. I když se jeho použití předpokládá jen zřídka, odblokování jsme zkonstruovali tak, aby šlo co nejlehčeji a nejbezpečněji.

Výkonné zařízení má ve výbavě přívodní kabel a kabel světelné signalizace (každý má 1 metr) tak, aby bylo zapojení jednodušší a pružnější. Navíc je vybavené systémem vnitřní kabeláže, která ulehčuje jeho údržbu. Montážní svorky jsou masivní, rovnoměrné a inteligentní - ideální pro řešní jakéhokoli požadavku pro instalaci.

 

 

Kontakty

AZ-rolety, vrata s. r. o.

Telefon: +420 556 205 005
Fax: +420 597 579 305
E-mail: info@az-rolety-vrata.cz
WWW: www.az-rolety-vrata.cz
Ulice: Provozní 5494/4
Město: Ostrava - Třebovice
PSČ: 722 00

AZ - rolety, vrata s.r.o. - garážová vrata, stínící technika, mříže, žaluzie

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované