AZ rolety, vrata s.r.o. výroba prodej montáž

az-rolety-vrata.cz/

 
Rychlé hledání    

Automatizace sekčních a výklopných garážových vrat

Somfy představuje řadu domácí automatizace škálou vyspělých řešení: rodina tažných motorů pro sekční a výklopná vrata. Kromě možnosti výběru mezi různými výkony nabízí motor vyvinutý přímo pro tento typ použití, všestrannost programovatelných funkcí, kvalitní plánování a výroba důsledná v každém detailu, půvab vyspělého designu. Zkuste i vy výhody tohoto zařízení: je to rozhodně krok vpřed v "domácí integraci".

Modely somfy používají nejlepší materiály a jsou vyrobeny podle nejpřísnějších kvalitativních standardů, aby zaručily dlouhou životnost a dokonalé fungování. Motor se vyvíjel a optimalizoval pro vlečný pohyb sekčních a výklopných garážových vrat. Odblokování je jednoduché a intuitivní, opětovný chod automatický. Oba typy pohonů s řemenovým i řetězovým převodem zajišťují větší spolehlivost a výborný tichý chod.

Somfy zná konkrétní požadavky montérů: proto zkoumá každý detail, aby jim zjednodušil, urychlil a zpříjemnil práci. Návod na montáž je jasný, ucelený, přehledný a navádí pracovníka krok za krokem. Tak se ušetří čas i námaha a dosáhnou se dokonalé výsledky.. Kromě celé řady řešení je tu i škála osobních technických a obchodních služeb: budoucnost "domácí integrace" začala.

Kontakty

AZ-rolety, vrata s. r. o.

Telefon: +420 556 205 005
Fax: +420 597 579 305
E-mail: info@az-rolety-vrata.cz
WWW: www.az-rolety-vrata.cz
Ulice: Provozní 5494/4
Město: Ostrava - Třebovice
PSČ: 722 00

Související dokumenty

Sekční garážová vrata

AZ - rolety, vrata s.r.o. - garážová vrata, stínící technika, mříže, žaluzie

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované