AZ rolety, vrata s.r.o. výroba prodej montáž

az-rolety-vrata.cz/

 
Rychlé hledání    

Textilní rolety

Textilní neboli látkové rolety jsou velice oblíbené prvky stínicí techniky, které díky svému vzhledu a jednoduchosti doplňují interiér domu, bytu či firmy podobně jako závěsy. Textilní rolety jsou také alternativou k běžně používaným žaluziím. Nejen, že Vás ochrání před slunečními paprsky a nežádoucími pohledy zvenčí, ale díky modernímu designu, široké škále barev a motivů slouží i jako dekorační doplněk, který dotváří celkový vzhled interiéru.

Textilní rolety Ostrava

V naší nabídce naleznete celou řadu barevných odstínů a kombinací z velmi kvalitních látek, ze kterých si zajisté vyberete. Látky do rolet mohou být vyrobeny z polyesteru, bavlny, plátna, lnu nebo viskózy. Profily rolet, vodící lišty, spodní lištu i kazetu lze barevně sladit s vašimi okny. Rolety od AZ rolety vrata s.r.o. jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů a mají stálobarevné provedení.

Zastiňovací roleta
Zastiňující textilní roleta je praktickým a účinným řešením pro zastínění před sluncem během celého dne. Místnosti také dodá originální vzhled, dle použité barvy nebo vzoru látky.

Zatemňující roleta
Zatemňující roleta je ideální řešení zejména do ložnic a dětských pokojů. Zachytí i nejintenzivnější sluneční světlo díky čemuž si můžete dopřát spánek i v odpoledních hodinách.

Textilní rolety rozdělujeme dle jejich umístění v okenním prostoru na textilní rolety, které se instalují na křídla oken, na textilní rolety, které se instalují před okna a na textilní rolety, které se instalují na střešní okna.

Textilní rolety na okenní křídla
Textilní rolety na okenní křídla naleznou uplatnění na mnoha místech. Díky široké škále barev a vzorů je lze použít do kanceláří, prodejních míst nebo do bytu. Rolety vyrábíme s ručním ovládáním kuličkovým řetízkem. Tento typ rolet může být veden ve vodicích profilech.  Spodní profil zajistí perfektní napnutí rolety.

Textilní rolety před okenní otvory
Tento typ rolet lze umístit na stěnu nad okno nebo na strop a jsou tak nezávislé na rozměrech okna. Zároveň se stávají výrazním prvkem celého interiéru a proto je kladen velký důraz na design rolety. Ovládání rolet je možné kuličkovým řetízkem, nebo motorem na ruční spínač či na dálkové ovládání.

Rolety den a noc
Rolety den a noc v sobě spojují praktické horizontální žaluzie a atraktivní textilní rolety. Roleta den a noc, někdy přezdívaná roleta Zebra, je tvořena ze dvou materiálu s různou propustností světla. Díky tomu lze plynule nastavit regulaci světla v místnosti, dle potřeb. Tento typ rolet se umisťuje před okenní otvor. Z nabídky si můžete vybrat spousty barevných kombinací a lze tak rolety den a noc sladit s designem každého interiéru. Ovládání rolet je pomocí kuličkového řetízku.

 

Textilní rolety na střešní okno
Textilní rolety se u střešních oken používají například k zastínění podkrovních místností a udržení optimální teploty, zvláště v letních měsících.  Podle výběru typu látky lze místnost zastínit, nebo úplně zatemnit. Ovládání těchto rolet se provádí ručně. Látka je vedena buďto ve vodicích lištách, takže roletou lze zastínit námi zvolenou část okna, nebo bez vodících lišt, kdy nastavení zastínění okna je dáno postranními háčky.

 

Také provádíme servis a opravy textilních rolet.

Fotografie

textilni_roleta_001 textilni_roleta_002 textilni_roleta_008 textilni_roleta_009 textilni_roleta_010 textilni_roleta_den_a_noc_022 textilni_roleta_den_a_noc_024 textilni_roleta_den_a_noc_025

Kontakty

AZ-rolety, vrata s. r. o.

Telefon: +420 556 205 005
Fax: +420 597 579 305
E-mail: info@az-rolety-vrata.cz
WWW: www.az-rolety-vrata.cz
Ulice: Provozní 5494/4
Město: Ostrava - Třebovice
PSČ: 722 00

Související dokumenty

Vertikální látkové žaluzie
Horizontální žaluzie
Servis a opravy

AZ - rolety, vrata s.r.o. - garážová vrata, stínící technika, mříže, žaluzie

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované