AZ rolety, vrata s.r.o. výroba prodej montáž

az-rolety-vrata.cz/

 
Rychlé hledání    

Markýzy

Markýzy jsou schopny zastínit větší plochy, například terasy, balkóny či prosklené výlohy. Díky široké škále provedení a barev mohou dotvářet vzhled objektu. Ovládání markýz jsou dvojího typu: ruční ovládání a ovládání pomocí elektropohonu, u kterého lze využít časový spínač, nebo větrné čidlo. To při silnějším větru stáhne markýzu a zabrání tak poškození.

 

Markýzy Ostrava

 

Druhy markýz

Okenní
Modul
Okenní nebo též fasádní markýzy svým stínícím efektem plně nahrazují venkovní žaluzie nebo rolety. Navíc také různobarevná acrylová tkanina působí velmi esteticky. Používá se ke svislému zastínění oken, balkonů, zimních zahrad a velkých zasklených ploch. Max. šířka: 2,5 m, max. výška: 2,5 m.

 

Výklopné
Metro
Balkonové markýzy METRO jsou potřebným doplňkem balkonů a lodžií panelových a rodinných domů.Zajistí ochranu soukromí a rozšíří možnosti využití balkonů bez ohledu na počasí. Kladem je snadná obsluha a dlouhá životnost za přijatelnou cenu. Max. šířka: 4,5 m, max. výsuv: 1,5 m.

 

Terasové
Delta
Typ Delta je z hlediska konstrukční jednoduchosti a cenové dostupnosti vhodný pro použití nejen na terasách rodinných domů, v atriích, na lodžiích, ale i na výlohy obchodů, stánky s občerstvením apod. Markýza poskytuje příjemnou ochranu před slunečním svitem a zářením, nepotřebuje žádné podpěry a velmi snadno se obsluhuje. Max. šířka: 4,5 m, max. výsuv: 2,2 m.

Uni
Nejoblíbenější typ terasové markýzy pro privátní, ale i komerční použití na obchody, zahrádky restaurací a hotelů. Optimální poměr mezi plochou zastínění a cenou, snadná obsluha a množství doplňků. Max. šířka: 4,8 m, max. výsuv: 3 m.

 

Hotelové
Azur
Tento typ markýzy je ideální pro gastronomické zařízení, terasy rodinných domků, sportovní areály, autosalony apod. Poskytuje nejlepší ochranu před slunečním svitem a zářením a je také významným reklamním prvkem. Azur svou pevnou a robusní konstrukcí umožňuje dosáhnout velké plochy zastínění. Max. šířka: 12 m, max. výsuv: 3,5 m.

Herkules
Jak již název napovídá, Herkules je mohutnější typ markýzy s vyložením 4 m. Spojováním konstrukcí vedle sebe je šířka zastínění prakticky neomezená. Je ideálním řešením zastínění letních zahrádek gastronomických zařízení, diskoték a rekreačních podniků. Max. šířka: 11,8 m, max. výsuv: 4 m.

Jumbo
Největší sluneční clonou v naší nabídce je typ Jumbo - konstrukce speciálně vyvinutá pro vyložení 5 m.
Maximální plochu zastínění ocení především majitelé gastronomických zařízení, typ Jumbo je vhodný i pro velké terasy rodinných domů. Max. šířka: 12 m, max. výsuv: 5 m.

 

Kazetové
Lexus box
Kazetové provedení markýzy ocení hlavně nároční zákazníci se smyslem pro dokonalý design. Zaoblený čelní profil po stažení markýzy uzavře prostor kazety a dokonale chrání acrylovou tkaninu před rozmary počasí. Lexus box je ideální pro lodžie a terasy rodinných domů nebo obytné přívěsy a automobily. Max. šířka: 4,8 m, max. výsuv: 3 m.

 

Pergolové
Korzo Q
Pergolové markýzy nacházejí široké uplatnění při krytí teras, zahrádek, kaváren, restaurací a hotelů. Velká plocha zastínění, čelní a boční zakrytí, masivní konstrukce odolávající nepřiznivým povětrnostním vlivům, optimální průchodnost a snadná obsluha-to jsou přednosti Korzo Q. Max. šířka: 12 m,
max. výsuv: 6 m.

Pergola
Markýza ideální pro zastínění letních zahrádek restaurací, hotelů a jiných gastronomických zařízení. Velkou oblibu si Pergola získala u privátních objektů, kde nahrazuje klasické dřevěné pergoly. Poskytuje příjemné zastínění v letních dnech. Markýzy je možno spojovat k sobě a vytvářet neomezeně velké markýzové sestavy. Max. šířka: 5 m, max. vyložení: 5 m.

 

Verandové
Komfort
Markýza Komfort ochrání před slunečním žárem zimní zahrady i dřevěné pergoly a díky speciálnímu sklo plastovému materiálu SCREEN odrazí až 91% tepelných paprsků zpět do prostoru. Kdo upřednostní estetický dojem, určitě si vybere ze široké barevné palety acrylových tkanin. Celohliníková sestava v bílé barvě může být umístěna pomocí úchytů na jakoukoliv konstrukci. Max. šířka: 9 m,
max. výsuv: 4,25 m.

 

Korbové
San Remo
Palermo
San Sebastian
Cannes, Valencia
San Tropez, Venezia
Monte Carlo
Dubrovník

Korbové markýzy tvoří výrazný architektonický prvek výkladů, oken a vstupů na obchodech, restauracích, hotelech a prodejních stáncích. Po celý rok chrání před nepohodou a sluncem, citelně ovlivňují tepelný a světelný režim v interiéru.

Tunel
Poskytuje optimální ochranu před povětrnostními vlivy. Celý rok Vaši hosté ocení příjemný stín a pocit soukromí. Tunelové markýzy jsou skvělým reklamním prvkem staveb. Používají se především jako impozantní vstupy a zastínění zahrádek gastronomických zařízení, bazénů, diskoték i jako dočasné garáže.

 

Dvojité
Quatro 80
Tento typ nabízí ideální řešení pro zastínění ploch ve volném prostoru na zahradách, terasách restaurací a u bazénů. Dvojité markýzy je možné řadit za sebou nebo vedle sebes ohledem na velikost a tvar požadované plochy zastínění. Max. šířka: 6 m, max. výsuv: 2x 3m.

Multiplex
Typ Multiplex BASIC a PREMIUM nabízí ideální řešení pro zastínění velkých ploch ve volném prostoru na zahrádkách restaurací a hotelů. Dvojité markýzy je možné řadit za sebou nebo vedle sebe s ohledem na velikost a tvar požadované plochy zastínění. Max. šířka: 12 m, max. výsuv: 2x 3,5 m.

Maximus
Dvojitá markýza MAXIMUS se uplatňuje všude tam, kde je požadavek na zastínění extrémně velké plochy. Díky samonosné konstrukci se markýza umísťuje přímo do prostoru letních zahrádek restaurací, hotelů a jiných gastronomických zařízení. Prostor pod markýzou lze osvětlit zářivkovými nebo bodovými světly. Na konstrukci je možno umístit nejrůznější reklamní a dekorativní předměty v designu restaurace. Max. šířka: 12 m, max. výsuv: 12 m.

 

Barevné varianty textilií, ovládání ruční- klikou, elektronicky - tlačítkem nebo přenosným dálkovým ovládačem. 

 

Příslušenství: motory, ovládání + automatika, stříšky, bočnice , lankové sklápění.
Potahové tkaniny: PVC nopan, PVC folie, PVC super, Acryl, Screen, Polyester.

 

 

Fotografie

markyzy_003 markyzy_004 markyzy_005 markyzy_001 markyzy_002 markyzy_006 markyzy_008 markyzy_restaurace_pod_kasnou_frydek-mistek_001 markyzy_restaurace_pod_kasnou_frydek-mistek_002 markyzy_restaurace_pod_kasnou_frydek-mistek_003

Soubory ke stažení

markyzy_cenik_AZ_nove_typy (velikost: 542kB, typ: PDF)

Kontakty

AZ-rolety, vrata s. r. o.

Telefon: +420 556 205 005
Fax: +420 597 579 305
E-mail: info@az-rolety-vrata.cz
WWW: www.az-rolety-vrata.cz
Ulice: Provozní 5494/4
Město: Ostrava - Třebovice
PSČ: 722 00

Související dokumenty

Venkovní rolety
Servis a opravy
Venkovní žaluzie

AZ - rolety, vrata s.r.o. - garážová vrata, stínící technika, mříže, žaluzie

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované