Rolovací mříže

Rolovací mříže mají široké uplatnění a lze je použít k ochraně domů, firem, výloh a prodejen, pasáží i velkých skladových prostor nebo hromadných garáží před neoprávněným vniknutím. Plní zejména bezpečnostní funkci, ale lze vybírat z velké nabídky typů a barev a tak se mohou stát zajímavou estetickou součástí stavby. Rolovací mříže se ovládají ručně pomocí kompenzační pružiny pro automatické navíjení nebo motorem na klíčový spínač či dálkový spínač.
Rolovací mříže jsou vyráběny z kvalitních materiálu zaručující dlouhou životnost. Při výrobě rolovacích mříží je kladen velký důraz na kvalitu. Hotový produkt i všechny jeho části, jsou pečlivě zkontrolovány. Mechanické části zaručující chod mříží jsou vždy řádné ošetřeny tak, aby tyto pohyblivé části i samotné mříže vydržely co nejdéle a byl zaručen bezproblémový chod. Vysoký důraz je kladen na bezpečnost a na zajištění maximální stability a pevnosti celé rolovací mříže.

 

Rolovací mříže Ostrava

 

EX44P
Rolovací mříže s použitím hliníkových lamel EX44P jsou určeny do prostorů s malou náročností na provozní zatížení a s požadavky na minimální ostění. Standartní barevné provedení RAL jsou bílá (RAL9010), hnědá (RAL8019) a stříbrná (RAL9006). Ovládání pomocí kompenzační pružiny nebo motorem.

Vzorek lamely EX44P

Vzorek lamely EX44P

Technické parametry
Hliníková lamela 44 x 9,5 mm s okénky
Váha 4,4 kg/m2
Maximální šířka 3400 mm
Maximální plocha 6,6 m2
Práškové lakování

 


EX57P
Rolovací mříže s použitím hliníkových lamel EX57P jsou určeny do prostorů s malou náročností na provozní zatížení a s požadavky na minimální ostění. Standartní barevné provedení RAL jsou bílá (RAL9010), hnědá (RAL8019) a stříbrná (RAL9006). Ovládání pomocí kompenzační pružiny nebo motorem.

Vzorek lamely EX57P

Vzorek lamely EX57P

Technické parametry
Hliníková lamela 57 x 13 mm s okénky
Váha 6,2 kg/m2
Maximální šířka 4000 mm
Maximální plocha 12 m2
Práškové lakování

 

Také provádíme servis a opravy rolovacích mříží.

 

 LASO Ostrava  Rolovací mříž Hotel Vista Ostrava Rolovací mříž RM BR 156M Krytý bazén Uničov  LASO Ostrava 
Hotel Vista Ostrava
Krytý bazén Uničov

 

 

AZ - rolety, vrata s.r.o. - garážová vrata, stínící technika, mříže, žaluzie