AZ rolety, vrata s.r.o. výroba prodej montáž

az-rolety-vrata.cz/

 
Rychlé hledání    

TaHoma - inteligentní bydlení

Žaluzie, rolety, markýzy, světlo, topení, brána či vrata od garáže na dálkové ovládání. Propojte a ovládejte vybavení svého domova kdykoli si budete přát, ať už přímo z jeho pohodlí či na cestách.
Propojený domov byl navržen, aby učinil váš život jednodušším. Díky tomuto jednoduchému a snadno ovladatelnému zařízení, uzpůsobenému na míru vašemu stylu života, jste osvobozeni od každodenních omezení.

Snadná instalace, kdy není nutné projekt domu jakýmkoliv způsobem přizpůsobovat. Systém TaHoma vám nabízí komfort, v jehož rámci můžete jednotlivá zařízení přidávat, nebo ubírat postupně podle svých potřeb.

Ať jste kdekoliv, můžete snadno zjistit, co se děje ve vašem domě. V případě zjištěného ohrožení jste o této skutečnosti neprodleně informováni, což vám umožní okamžitou reakci (například v případě požáru nebo vloupání).

Intuitivní rozhraní, díky čemuž je ovládání domu neobyčejně snadné. Ovládejte všechna zařízení ve svém domě prostřednictvím vhodného využití kombinace vypínače, dálkového ovladače, nebo svého smartphonu či tabletu. Aplikaci si můžete přizpůsobit podle svých potřeb (nastavení počtu pokojů či pater ve svém domě, určení rolet atp.).

 

 

Na výběr máte z více než sto produktů od Somfy, jež jsou kompatibilní se systémem TaHoma. Mnohá zařízení od světových značek jsou rovněž kompatibilní se systémem TaHoma.

Scénáře
Vytvořte vlastní scénáře přizpůsobené vašemu životnímu stylu.
Možnost nastavení vlastních scénářů a jejich snadného aktivování jediným dotekem. Např. scénář „ODCHOD" zajistí, že všechna okna budou uzavřena, rolety spuštěny, topení vypnuto a světla zhasnuta.
Lze propojovat scénáře s čidly tak, abyste efektivněji spravovali cel dům. Např. čidla teploty, slunečního svitu nebo čidlo pohybu.

Kalendář
Upravte své scénáře na každý den v týdnu.
Možnost nastavení různých scénářů na každý den. Např. „PRACOVNÍ DEN" obsahuje několik scénářů, které můžete kdykoliv aktivovat nebo zrušit (možnost nastavení až 20 různých dní s různými scénáři).
Možnost naprogramování na různé dny v týdnu. Např. „PRÁCE" - dny od pondělí do pátku, nebo „VÍKEND", abyste si mohli v sobotu a v neděli přispat.

Smart scénáře
Vytvářejte pokročilé scénáře.
Schopnost vytvářet podmíněné scénáře. Např. v případě, že čidla teploty překročí nastavenou teploty ve vaší domácnosti, spustí se automaticky žaluzie, aby se zabránilo přehřátí místnosti slunečním svitem.

 

Příslušenství - výběr

Pohybové čidlo exteriér/interiér
Kouřový detektor
Kamera exteriér/interiér
Zámek na kliku oken
Dveřní/okenní kontakt
Nástěnný bezdrátový spouštěč scénářů
Přijímač pro dálkové ovládání elektrického dveřního zámku
Adaptér pro žárovky (stmívací)
Zásuvka (stmívací)
Ovladač osvětlené 5ti kanálový
Interiérový mikro přijímač pro osvětlení (pod omítková instalace)
Termostat
Sluneční čidlo
Teplotní čidlo
Větrné čidlo

Fotografie

TaHoma_srdce TaHoma640

Soubory ke stažení

Tahoma-inteligentni-domacnost-2015 (velikost: 2094kB, typ: PDF)

Kontakty

Somfy

WWW: www.somfy.cz

AZ-rolety, vrata s. r. o.

Telefon: +420 556 205 005
Fax: +420 597 579 305
E-mail: info@az-rolety-vrata.cz
WWW: www.az-rolety-vrata.cz
Ulice: Provozní 5494/4
Město: Ostrava - Třebovice
PSČ: 722 00

Související dokumenty

AZ - rolety, vrata s.r.o. - garážová vrata, stínící technika, mříže, žaluzie

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované