AZ rolety, vrata s.r.o. výroba prodej montáž

az-rolety-vrata.cz/

 
Rychlé hledání    

Garážová vrata Ostrava - sekční garážová vrata, rolovací garážová vrata

Garážová vrata řeší asi každý, kdo má rodinný dům, nebo alespoň garáž na auto, motorku, či jako dílnu. V dnešní době lze vybírat z poměrně zajímavé nabídky garážových vrat. Nejen klasické křídlové, či výklopné, ale i sekční, sekční s dveřmi, nebo rolovací garážová vrata. Kromě způsobů otevírán je rozdíl i v barevném provedení či bezpečnosti, která je vždy prioritní. Sekční garážová vrata stejně jako rolovací vrata zajistí bezpeční vašeho majetku díky zámkovému principu secí či lamel a zámku na spodní liště. Obojí zabrání násilnému zvednutí vrat.

Sekční garážová vrata jsou vhodná do téměř všech klasických garáží ať už novostaveb, nebo starších garáží, kde byly původně křídlová vrata. Sekční garážová vrata ať už privátní či průmyslová mají vlastní vodící rám a pohon elektrický nebo ruční. Při elektrickém pohodnu, jsou použity motory společnosti Somfy, které používáme s ohledem na malou hlučnost a spotřebu, dostatečný výkon, dlouhou životnost i kvalitní zpracování. Abychom ochránili samotné rolovací vrata proti poškození při otevírání či zavírání, lze nainstalovat u elektricky poháněných vrat bezpečnostní senzory, které zabrání zavření nebo otevření dveří, pokud se v blízkosti nachází nějaká překážka.
Zámkové provedení sekcí vrat a systém zamykání chrání váš majetek.

 

Sekční vrata Ostrava

 

Díky několika druhům provedení se garážová vrata hodí k nejrůznějším stavbám. Barevné sladění s vašimi dveřmi i okny zajistí renolitové fólie, které mohou imitovat různé dřeviny, či barevné provedení v RAL. Navíc jsou v naší nabídce i sekční garážová vrata s dveřmi. Pokud chodíte do garáže často a není důvod, abyste stále vrata otevírali a zavírali, nechte si nainstalovat dveře přímo do sekčních vrat. Správný výřez dveří, použité těsnění a systém zamykání zajistí, stále dobré tepelné vlastnosti i ochranu majetku.

Bohužel ne každá garáž má dostatečně vysoký strop pro sekční vrata, zvláště u starších staveb. Řešením je instalace rolovacích vrat, které zajistí téměř totožné tepelné vlastnosti i ochranu majetku. V tomto případě vrata nezajíždějí pod strop. Ale namotávají se na hřídel. Tento systém lze celý nainstalovat vně garáže. Podmínkou je dostatečný prostor nad otvorem pro vrata, přibližně 40 cm. Pohon u těchto vrat je opět ruční nebo elektrický - v tomto případě je však použit trubkový motor Somfy. Rolovací vrata mohou být alternativou k sekčním i v případě, že máme v garáži dostatečně vysoký strop. Opět při použití bezpečnostních prvků v případě elektrického pohonu zajistíme ochranu proti zničení vrat při otevírání a zavírání.

 

Rolovací vrata Ostrava

 

V naší nabídce je několik druhů lamel, barevného provedení v RAL i renolitové fólie s imitací dřevin. Lamely jsou vedeny ve vodících lištách a mohou být namontovány i do překladů. Díky tomu nebudou vodící lišty vidět.

Naše firma AZ - rolety a vrata s. r. o. Vám vrata dle Vašeho přání vyrobí, přiveze, namontuje a vysvětlí Vám, jak s právně s vraty zacházet i jak se o ně starat. Provádíme také údržbu a servis, který je vhodné dělat alespoň jednou ročně. Díky tomu lze zajistit dlouhou životnost.

Využít můžete také poradenství, kdy se pokusíme pro Vás navrhnout nejlepší řešení garážových vrat.


Kontakty

AZ-rolety, vrata s. r. o.

Telefon: +420 556 205 005
Fax: +420 597 579 305
E-mail: info@az-rolety-vrata.cz
WWW: www.az-rolety-vrata.cz
Ulice: Provozní 5494/4
Město: Ostrava - Třebovice
PSČ: 722 00

Související dokumenty

Sekční garážová vrata
Rolovací garážová vrata
Stropní motory pro sekční a výklopná garážová vrata
Automatizace křídlových bran
Automatizace posuvných bran
Automatizace sekčních a výklopných garážových vrat
Příslušenství
Příslušenství pro sekční a výklopná garážová vrata

AZ - rolety, vrata s.r.o. - garážová vrata, stínící technika, mříže, žaluzie

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované