AZ rolety, vrata s.r.o. výroba prodej montáž

az-rolety-vrata.cz/

 http://www.az-rolety-vrata.cz/?clanek=198&titulek=vstupni-bytove-dvere-bez-bourani-zarubni
Benedoor - vstupní bytové dveře
Vstupní bytové dveře BENEDOOR jsou určené především pro panelové bytové domy s možností osazení do původní zárubně. Masivní dřevěná konstrukce je opláštěná hliníkovými plechy, na povrchu je použitá folie se zvýšenou otěruvzdozností nebo barevný nástřik.
Zvuková odolnost (útlum) - Rw = 32dB.

Záruka na dveře je 5 let.
 
ZÁKLADNÍ TYPY DVEŘÍ:
Hlavní zámek 3. bezpečnostní třídy
Přídavný tříbodový zámek
PRO VÍCE INFORMACÍ KLIKNĚTE NA
www.benedoor.cz
Rychlé hledání    

Slunolamy

Slunolamy jsou elegantním řešení jak zabránit přehřívání místností, které bývá způsobeno přímým slunečním zářením. Slunolamy dokáží odstínit toto nežádoucí záření a propustí jen nepřímé sluneční světlo, které nemá na teplotu v místnosti takový vliv. Díky tomu bude v místnosti příjemná teplota a stále dostatek světla.

Slunolamy snižují příjem tepelné zátěže od slunečního záření například i na budovách s nízkou energetickou náročností či tam, kde se musí celoročně udržovat nízká teplota, jako jsou chladírenské objekty, výroba potravin, nebo sklady.

Výroba na míru dle vašich potřeb
Snadná údržba, dlouhá životnost a stálobarevnost. To jsou hlavní znaky slunolamů od nás. Nabízíme hliníkové či skleněné slunolamy různých tvarů a velikostí. Jsou lehké a nezatěžují tak statiku budovy, přitom jsou velmi pevné. Odolají dešti a jiné nepřízni počasí. Povrch lamel je snadný na údržbu.
V nabídce naleznete různé barevné provedení RAL. Tvarem i barvou můžeme slunolamy přizpůsobit fasádě budovy.

 

Slunolam horizontalní

Vodorovný systém 84R

 

Při stavbě či rekonstrukci domu vám ušetříme spoustu času
Vyrábíme rolety, vrata, žaluzie a další výrobky. Sladíme styl i barvu všech součástí vašeho domu. Ušetříte tím spoustu časů a starostí. Pouze jeden dodavatel, veškerou starost převezmeme my. Řešení na klíč a dle vašich představ!

Vertikální slunolamy
Vertikální slunolamy jsou umístěny před okna, nebo po celé fasádě a tak mohou sloužit jako fasádní systém. Používá se několik systému uchycení. Výhody jsou především v jednoduché konstrukci a široké škále využití či variabilitě.

Horizontální slunolamy
Slunolamy v horizontální poloze se umisťují nad jednotlivá okna, nebo v souvislé délce po fasádě, a tak chrání před přímým slunečním svitem nejen okna místností, ale téměř celou budovu.

Pevné slunolamy
Při instalaci pevných slunolamů, nastavíme lamely tak, aby co nejlépe vyhovovali vašim potřebám a klimatickým podmínkám budovy s ohledem na sluneční záření v dané lokalitě.

Pohyblivé slunolamy
Díky pohyblivým profilům slunolamu můžete měnit intenzitu zastínění dle vašich požadavků a v závislosti na aktuální klimatické podmínky. V létě tak mohou slunolamy účinně zabránit průchodu slunečních paprsků do interiéru. Naproti tomu v zimním období lze otevření slunolamů využít sluneční paprsky k ohřevu místností, což může snížit celkové náklady na vytápění.

 

Slunolam horizontalní

Vodorovný systém 84R

 

Posuvné panely slunolamů
Systémy posuvných panelů jezdí po fasádě z jižně a východně orientované strany budovy. Lze je využít i u domů s velkými prosklenými plochami orientovanými na Jich. Posuvné panely přinášejí pohodlí v možnosti regulace intenzity slunečního záření dle vašich požadavků. V případě silného slunečního svitu vám posuvné panely nastolí v místnosti příjemné prostředí bez ostrého světla.

Díky variabilitě slunolamů, lže zastínit téměř jakýkoliv prostor. A to včetně prostor kolem budov a prostranství, pro odpočinek a relaxaci.

Kromě vertikálního či horizontálního provedení, lze slunolamy umístit i v šikmé rovině, nebo je kombinovat.

Fotografie

slunolam_001 slunolam_002

AZ - rolety, vrata s.r.o. - garážová vrata, stínící technika, mříže, žaluzie

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované