AZ rolety, vrata s.r.o. výroba prodej montáž

az-rolety-vrata.cz/

 
Rychlé hledání    

Centrální jednotka Connexoon

Každé zařízení v domě můžete ovládat přes aplikaci ve svém chytrém telefonu s iOS i Android ať jste kdekoliv. Connexoon od Somfy Vám umožní centrálně ovládat i programovat připojená zařízení. To vše přes připojení k internetu.


Řídící jednotka Connexoon od Somfy nabízí aplikace Access, Window a Terrace.
Aplikace Window je připravená k použití pro vaší domácnost, kdy si můžete nastavit až 4 scénáře pro současné ovládání i několika připojených zařízení, aktivovat časovač nebo simulovat přítomnost osob v domě, případně reagovat na sluneční automatiku. U io - homecontrol a dalších vybraných produktů je zobrazena aktuální poloha nebo stav zařízení. Například zda jsou uzamčeny vchodové dveře, zda jsou zatažené rolety nebo jestli je zhasnuto. To vše jedním kliknutím doma nebo i mimo domov!

Centrální jednotka Connexoon Ostrava

Příklady scénářů:
Scénář „Příchod": Když přijdete domů, jedním kliknutím otevřete rolety, zapnete vybraná světla, vypne se simulace přítomnosti.
Scénář „Odchod": Jedním kliknutím při odchodu aktivujete ochranou sluneční senzoriku, zavřete vybrané žaluzie či rolety.
Scénář „Dovolená": Při odjezdu na dovolenou aktivujete jedním kliknutím simulaci přítomnosti, stáhnete všechny rolety a zapnete bezpečnostní systém.

Scénáře můžete vypínat i zapínat dle vaší libosti. Můžete také naprogramovat aktivaci zařízení v závislosti na čase, kdy se přes týden rolety zavřou v deset večer a znovu otevřou v sedm ráno. Propojit můžete také například sluneční senzoriku s roletami, kdy v případě silného slunečního svitu se rolety zavřou dle nastaveného programu.
Jedním kliknutím zkontrolujete například okna se zařízením io-homecontrol. Zavření rolet, žaluzii zkontrolujete třeba z práce. Při odchodu Vás může zařízení informovat o tom, že jste někde zapomněli zavřít okna či dveře.

Centrální jednotka Connexoon - ovládání mobilním telefonem

V aplikaci Terrace si nastavíte dle své libosti požadovanou atmosféru na Vaší terase a můžete nechat připojená zařízení, ať se o všechno ostatní postarají. Nalezli jste ideální nastavení? Uložte si jej pro příště!

Aplikace Access doplňuje centrální systém Connexoon a možnost nastavení bezpečnosti Vašeho domu. Můžete odemykat dveře své rodině na dálku, když si zapomenou klíče. Díky funkci geolokalizace Vás domov přivítá automatickým otevřením brány, odemknutí dveří či rozsvícení světel dle požadovaného nastavení. Při odchodu do práce aplikace zabezpečí celý váš dům.

 

Základní parametry Connexoon
Pracovní rádiový kmitočet: 868 MHz
Rozměry (d x š x v) 110 x 71,5 x 24 mm

 

 

 

Kontakty

AZ-rolety, vrata s. r. o.

Telefon: +420 556 205 005
Fax: +420 597 579 305
E-mail: info@az-rolety-vrata.cz
WWW: www.az-rolety-vrata.cz
Ulice: Provozní 5494/4
Město: Ostrava - Třebovice
PSČ: 722 00

Související dokumenty

Centrální ovladač Nina
TaHoma - inteligentní bydlení

AZ - rolety, vrata s.r.o. - garážová vrata, stínící technika, mříže, žaluzie

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované